Prohlášení o přístupnosti

Základní škola a mateřská škola Stará Ves, okres Přerov, příspěvková organizace, se zavazuje ke zpřístupnění svých internetových stránek v souladu se zákonem č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a o změně zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů, které provádějí směrnici Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/2102.


Rozsah internetových stránek

Toto prohlášení o přístupnosti se vztahuje na internetové stránky organizace na adrese www.zsstaraves.cz.


Stav souladu s požadavky na přístupnost

Tyto webové stránky jsou v souladu s požadavky na přístupnost stanovenými příslušnou směrnicí, zákonem a příslušnými mezinárodními normami, kromě níže uvedeného obsahu.

Na webových stránkách se vyskytují informace ve formátech:

  • PDF - pro tento formát je volně ke stažení prohlížeč Adobe Acrobat Reader, Foxit Reader apod. Tyto dokumenty lze také běžně zobrazit v moderních webových prohlížečích.
  • DOC, DOCX, XLS, XLSX, PPT, PPTX - formáty produktů společnosti Microsoft řady Office. Dokumenty lze otevřít v bezplatném kancelářském balíku Libre Office a dalších.
  • JPG, PNG - obrázkové formáty. Základní prohlížeče jsou součástí většiny operačních systémů.

Toto prohlášení bylo vypracováno dne 1. 9. 2020.


Zpětná vazba a kontaktní údaje

Kontakt na provozovatele:

Vaše případné náměty, postřehy či informace o problémech při zobrazovaní těchto stránek můžete zaslat na adresu: vansova.katerina@zsstaraves.cz.


Postupy pro prosazování práva

V případě neuspokojivé odpovědi na oznámení nebo žádost zaslanou v souladu s čl. 7 odst. 1 písm. b) směrnice, kontaktujte příslušný orgán pro prosazování práva:

Ministerstvo vnitra
odbor eGovernmentu
náměstí Hrdinů 1634/3
140 21 Praha 4
e-mail: pristupnost@mvcr.cz

KALENDÁŘ

neděle 14. dubna 2024

svátek má Vincenc

POČASÍ

počasí dnes/zítra
počasí zítra/pozítří
počasí pozítří/popozítří
 

NÁVŠTĚVNOST

Dnes: 75

Celkem: 279503